Про компанію ITSystem Service

Ми вітатаємо Вас на нашому сайті.

Наша компанія була заснована в 2000 році групою професійних системних адміністраторів. За цей час ми розвинули сильну і успішну компанію яка розвивається, здатну запропонувати послуги найвищої якості. Таким чином наша компанія ось вже кілька років надає послуги комп'ютерної допомоги. Комп'ютерна техніка давно вже стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Комп'ютер необхідний в офісі і вдома, для роботи і розваг. Але поряд з прогресом, постійним збільшення потужності сучасних комп'ютерів, розширенням їх можливостей і сфер застосування з'явилася і потреба в спеціалістах, які мають досвід і навички в таких сферах як ремонт комп'ютерів, ремонт ноутбуків, налаштування комп'ютерів, налаштування програм.

Тому комп'ютерна допомога вимагає наявності кваліфікованих фахівців, чиї знання і досвід відповідають вимогам сучасного ринку. Всі наші фахівці проходять строгий відбір і комплексне тестування на знання сучасної комп'ютерної техніки та IT технологій. Всі фахівці мають досвід роботи в сфері послуг по ремонту комп'ютерів, налаштування комп'ютерів, ремонту ноутбуків не менше 3-х років. Усе фахівці нашого колективу є не тільки справжніми професіоналами в області послуг, пов'язаних з ремонтом комп'ютерів і комп'ютерної допомоги, а й справжніми фанатами своєї справи. За роки роботи з комп'ютерною технікою та різним програмним забезпеченням ми накопичили величезний досвід по ремонту комп'ютерів.

Наші майстри здійснюють встановлення і налаштування будь-якого комп'ютерного забезпечення, починаючи з найпростіших комп'ютерних комплектуючих і закінчуючи установкою і монтажем комп'ютерних серверів у великих компаніях.

Ми готові запропонувати вам повний комплекс комп'ютерних послуг з ГАРАНТІЄЮ !!!

Ми орієнтовані, в першу чергу, на надання професійного і якісного обслуговування.

Ми професіонали - у кожного нашого майстра за спиною солідний досвід.

Ми постійно вдосконалюємо наш сервіс.

Телефонуйте нам і отримати кваліфіковану консультацію по цікавить вас від нашої клієнтської служби.