Статті

Ремонт комп'ютерів


Ремонт комп'ютерів В даний час досить важко уявити кабінет, офіс або просто письмовий стіл студента без комп'ютера або ноутбука. Ці пристрої так інтегрувалися в наше життя, що навіть кілька годин без них перетворюються на справжнє випробування. А що твориться коли не включається комп'ютер так і уявити страшно. Адже в одну мить виникає величезна кількість невиконаних операцій, втрачається зв'язок з близькими людьми і партнерами, а також відсутній доступ до всесвітньої павутини. У такі моменти вірне рішення тільки одне - це звернутися за допомогою до професіоналів, які швидко виконають ремонт комп'ютерів і розберуться з усіма проблемами.

Детальніше...


Ремонт моніторів


Ремонт моніторів Звертаючись в наш сервісний центр, ми гарантуємо вам 100% ремонт моніторів LG, Samsug, Acer і багатьох інших. Наші фахівці проведуть повну діагностику, і нададуть вам список несправностей.

Сучасні LCD монітори являють собою досить складні пристрої, які складаються з активної матриці, системи підсвічування матриці, плати інвертора і плати живлення. Через те, що збірка більшості моделей виконується з використанням складових, вироблених різними компаніями, то випадки заводського браку не є з ряду незвичайною подією. Крім бракованого пристрою можливі такі проблеми, як помилки збірки, дефекти пайки і помилки в проектуванні електронної системи пристрою.

Детальніше...

Ремонт принтера


Ремонт принтерів У сучасному світі повноцінна робота офісу має на увазі в собі в першу чергу такий процес, як діловодство, пов'язане з набором і роздрукуванням різних документів, що призводить до частих поломок, і потреби робити ремонт принтерів. Сьогодні будь-який з офісів не уявляє свою роботу без цих необхідних для роботи апаратів. Будь-який збій або поломка в функціонуванні принтерів може надовго вивести роботу офісу зі звичного графіка. Щоб уникнути цього, багато фірм звертаються з даною проблемою до нас, що спеціалізується на ремонті офісної техніки компанії. При цьому ми заощадимо клієнтам дорогоцінний час і гроші.

Детальніше...

Догляд за комп'ютером та ноутбуком


Догляд за комп'ютером та ноутбуком Радіючи придбаному комп'ютеру або ноутбуку важливо пам'ятати, що для його правильної роботи замало протирати монітор і клавіатуру від пилу. Він вимагає до себе особливого ставлення, за яке віддячить вам своєю якісною і безперебійною роботою.

1. Якщо ви є щасливим володарем ноутбука, то ваша основна задача під час кожного його використання - підтримання оптимального для його роботи температурного режиму.

Комп'ютер це машина для роботи і розваги, але ні як не для їжі. Проводити трапези краще подалі від нього, щоб зберегти привабливий вигляд і працездатність. Крім того, такі проблеми як чистка ноутбука стануть для Вас рідкістю.

Детальніше...

Обираємо жорсткий диск для комп'ютера


Обираємо жорсткий диск для комп'ютера Жорсткі диски, що використовуються для накопичення інформації комп'ютера, мають лімітований ресурс роботи. І якщо він виходить з ладу, то доводиться купувати або новий аналог, або інший тип жорсткого диска. Професіонали нашого сервісного центру допоможуть Вам зробити правильний вибір, а також виконати ремонт жорсткого диска, ремонт комп'ютера і ремонт ноутбука в Києві..

Детальніше...