Ремонт комп'ютерів

В даний час досить важко уявити кабінет, офіс або просто письмовий стіл студента без комп'ютера або ноутбука. Ці пристрої так інтегрувалися в наше життя, що навіть кілька годин без них перетворюються на справжнє випробування. А що твориться коли не включається комп'ютер так і уявити страшно. Адже в одну мить виникає величезна кількість невиконаних операцій, втрачається зв'язок з близькими людьми і партнерами, а також відсутній доступ до всесвітньої павутини. У такі моменти вірне рішення тільки одне - це звернутися за допомогою до професіоналів, які швидко виконають ремонт комп'ютерів і розберуться з усіма проблемами.

Наша компанія на професійному рівні займається обслуговуванням абсолютно будь-якої комп'ютерної техніки. Одним із затребуваних речей є так само ремонт принтерів. Ми надаємо якісну технічну підтримку, як приватним особам, так і компаніям різної форми власності. Для всіх клієнтів ми надаємо унікальну послугу - ремонт комп'ютерів на дому і пропонуємо викликати нашого майстра до себе.

Про нас

Понад 10 років роботи в галузі електроніки та програмування зробили з наших співробітників майстрів вищої кваліфікації. Нам підвладний навіть найскладніший ремонт комп'ютерів і для наших майстрів не грає ролі виробник, і якого покоління зламаний PC. Кожен інженер нашого сервісного центру справжній професіонал, який володіє всіма необхідними знаннями і готовий легко впоратися з абсолютно будь-яким завданням.

Ремонт комп'ютерів

У нашому центрі є професійне обладнання для діагностики і ремонту ноутбуків, комп'ютерів, принтерів, і інших пристроїв. Професіоналізм дозволяють нашим технікам виконувати унікальний ремонт материнських плат, причому сама плата не змінюється, а перепоювати лише пошкоджені компоненти на ній. Такий ремонт материнських плат дозволяє нашим клієнтам зберегти значну суму грошей.

Всі деталі нами закуповуються тільки у офіційних представників компаній виробників. Це дозволяє уникнути повторних поломок і багаторазово підвищити надійність нашого ремонту. До того ж ми обов'язково даємо клієнтам тривалу гарантію.

Модернізація - відмінна можливість удосконалити характеристики Вашого комп'ютера

Для тих клієнтів, яких не влаштовує продуктивність їх комп'ютерів, ми пропонуємо замінити морально застарілі компоненти на принципово нові. Наприклад, ми легко можемо збільшити оббьем пам'яті, і замінити відеокарту ноутбуків. Завдяки «апгрейду» з'явиться можливість змусити працювати свій комп'ютер швидше, грати в сучасні ігри, зберігати більше інформації. В результаті вам не доведеться купувати дорогий комп'ютер.

Ремонт комп'ютерів на дому

Ця послуга прекрасно підійде зайнятим людям і тим, у кого немає бажання нести свій системний блок в наш сервіс. Достатньо зателефонувати до нас і замовити візит майстра. При цьому ми просимо розповісти про поломку більш детальніше, щоб технік прибув до вас з усіма необхідними запасними деталями і інструментом. Ремонт комп'ютерів на дому відбувається швидко і не створює ніяких незручностей клієнту. Наш професіоналізм і пунктуальність порадують кожного клієнта. Звертайтеся до нас, і ваша проблема буде усунена в найкоротші терміни!