Ми робимо якісний ремонт принтерів і заправку картриджів вашої оргтехніки.

У сучасному світі повноцінну роботу офісу не можливо уявити без такого процесу, як діловодство, яке пов'язане з набором і роздрукуванням різних документів, що в результаті призводить до поломок і частого ремонту принтерів. Роздрукування документів цілком лягає на один з видів офісної техніки, такий як принтери. Сьогодні будь-який з офісів не мислить свою роботу без цих необхідних для роботи апаратів. Будь-який збій або поломка у функціонуванні принтерів може надовго вивести роботу офісу зі звичного графіка. Щоб уникнути цього, багато фірм звертаються з даною проблемою до нас, що спеціалізується на ремонті офісної техніки компанії. При цьому ми заощадимо клієнтам дорогоцінний час і гроші.

Також ми активно працюємо з приватними клієнтами, приймаємо замовлення на ремонт будь-яку друковану техніку у своїй майстерні, і виїжджаємо за викликом для того, щоб виконати ремонт принтерів вдома, або ремонт БФП в офісах.

Типові несправності принтерів

Що стосується неправильної роботи принтера в офісі, то на це можуть сигналізувати наступні збої та поломки в його роботі:

  • При роздрукуванні принтер захоплює лист або відразу кілька листів;
  • На екрані комп'ютера виходить повідомлення, що в принтері немає паперу, коли в лотку принтера він присутній;
  • При роздрукуванні помітні горизонтальні або вертикальні білі смуги;
  • Коли необхідна заправка картриджа, так як на папері текст видний не чітко або частинами в різних тонах;
  • Поломка інвертора напруги. Цей елемент необхідний для забезпечення подачі напруги на лампи. Екран в разі поломки інвертора стає темним, а при підсвічуванні лампою - бляклим.
  • Коли при підключенні до джерела живлення (розетки) сам принтер не включається;
  • Коли паперові листи при друкуванні застряють всередині картриджа.
Ремонт принтерів

На практиці, поломки принтерів відбуваються в першу чергу через швидкозношувальні деталі, а також деталі, які крутяться. У більшості випадків, ремонт принтерів можна зробити в самому офісі, не забираючи пристрій в сервісний центр. При легких збоях в роботі принтерів, співробітники сервісу швидко полагодять його. Але коли справа стосується проблем, пов'язаних з необхідною діагностикою на спеціальному обладнанні або ремонтом складних вузлів з можливою заміною деяких деталей, то тут принтер необхідно ремонтувати в офісах сервісної компанії.

Наша компанія має довголітній досвід роботи. Всі співробітники знайомі з ремонтом різних пристроїв, такими як: принтери, багатофункціональні пристрої, факси, комп'ютери, сканери і володіють всім необхідним обладнанням для їх діагностики та ремонту. Незалежно від того легкий чи складний ремонт, наші фахівці зроблять додаткову профілактику ваших офісних пристроїв: почистять від накопичилася пилу і бруду, видалять програмні помилки, змажуть механічні вузли і т. п.

Ремонт принтерів у багатьох компаній займає до одного тижня, наші фахівці виконують ремонт будь-якої складності в мінімальні терміни з моменту отримання апарату. Сучасні принтери мають підтримку зовнішніх дисків.

Заправка картриджів і їх регенерація

Згодом настає момент, коли картридж в принтері стаэ порожнім і його потрібно замінити або заправити. Ціна на картридж сьогодні може становити 75% від вартості самого принтера, тому його покупка економічно не вигідна. Простіше і дешевше звернутися в наш сервіс для того, щоб досвідчений майстер виконав заправку картриджів, а при необхідності і регенерацію.