Ремонт ноутбуків в києві

Сервісний центр здійснює модернізацію і ремонт ноутбуків Acer, Asus, Toshiba, Sony, Samsung, Dell, HP, LG, IBM, Compaq, Fujitsu-Siemens та інші.

Ремонт ноутбуків проводиться в сучасних ремонтних лабораторіях з використанням новітніх методик ремонту. Після ремонтних робіт виконується тестування ноутбуків. Тільки після цього ремонт ноутбуків вважається завершеним. Наші інженери мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи, що дозволяє виробляти якісний ремонт ноутбуків будь-якого ступеня складності.

Наша спеціалізація - ремонт ноутбуків методом заміни несправних мікросхем материнських плат і відеокарт, а не всієї плати цілком. Це дозволяє значно знизити ціну і термін ремонту ноутбука, тому Вам не доведеться оплачувати вартість нової плати і чекати поки її замовлять у виробника.

В наявності завжди є запчастини і комплектуючі, необхідні для швидкого виконання ремонту ноутбука або його модернізації.

Ремонт ноутбуків

Наш сервісний центр надає наступні види послуг:

  • складний ремонт материнських плат ноутбуків (заміна та перепайка чіпів в ноутбуках, відновлення провідників, відновлення плат ноутбуків після попадання рідини);
  • заміна та ремонт корпусів, клавіатур, матриць ноутбуків;
  • ремонт підсвічування матриць ноутбуків (ремонт, заміна інвертерів і ламп підсвічування матриць ноутбуків);
  • модернізація ноутбуків;
  • встановлення та налаштування програмного забезпечення;
  • установка жорстких дисків підвищеної ємності (зі збереженням усіх даних);
  • установка оптичних приводів DVD-CDRW (COMBO), DVD-RW на ноутбуки.

Ремонт ноутбука здійснюють висококваліфіковані фахівці. Терміни ремонту ноутбука індивідуальні і заздалегідь обговорюються з клієнтом. Звичайно середній ремонт ноутбука становить близько трьох днів. Після ремонту ноутбук в обов'язковому порядку проходить тестуванн.

У нашому сервіс-центрі практикується терміновий ремонт ноутбуків, при цьому процедура ремонту займає всього кілька годин. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нашим фахівцем по телефону (093) 592-75-10. Вас уважно вислухають і запропонують найбільш оптимальне рішення проблеми.

Ми не беремо передоплату за майбутній ремонт, виняток становить заміна дорогих комплектуючих, наприклад ексклюзивної матриці.

Фахівці нашого сервісного центру завжди готові надати Вам телефонні консультації, що стосуються ремонту ноутбуків.

Для вашої зручності ми можемо вислати кур'єра, який на місці оформить всі документи і доставить Ваш ноутбук для ремонту в сервісний центр.